Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi 10:00 – 19:00
Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi 10:00 – 19:00

Son Yazılar

  Son Yorumlar

  Gösterilecek yorum yok.

  Invisalign

  https://bitteradsm.com/wp-content/uploads/2020/01/post-10-1-1280x854.jpg
  https://bitteradsm.com/wp-content/uploads/2020/01/post-10-1-1280x854.jpg

  Invisalign

  Sürekli çarpık dişlerinizi veya gülüşünüzdeki boşlukları mı saklıyorsunuz? Düzgün dişlere sahip olmak istiyorsunuz ama diş teli takma düşüncesi sizi ürkütüyor mu? İyi haber şu ki, diş tellerine şeffaf bir alternatif var: Invisalign.  Invisalign plaklarınızı çıkararak en sevdiğiniz yiyecekleri yiyebilir ve düzenli hijyen rutininizi kolaylıkla sürdürebilir, ardından plaklarınızı hemen geri takabilirsiniz.

  Invisalign, ortodontik tel tedavisinin yerine şeffaf plaklar kullanılarak hastanın dişlerinin düzeltildiği tedavi biçimidir. Invisalign ile yapılan ortodonti tedavisi, neredeyse görünmez olan seri şeffaf plaklardan oluşur. İki haftada bir değiştirilen bu plak setleri sizin için özel olarak üretilir. Her plak değişiminde, dişleriniz diş hekiminiz tarafından belirlenen nihai konuma ulaşana kadar her hafta kademeli olarak hareket eder.

  Invisalign, günlük hayatınıza müdahale etmeden gülüşünüzü değiştirmenin en iyi yoludur. Çünkü sabit braketlerin aksine daha kullanışlı ve rahattır. Plaklarınızı yemek, içmek, fırçalamak, diş ipi kullanmak ve özel günleriniz için çıkarabilirsiniz. Seansların çoğu çok kolay ve hızlıdır. Invisalign’in bir diğer avantajı da tedavinin ne zaman biteceğinin tedavi başlamadan belirlenebilir olmasıdır.

  Şeffaf plaklar günde minimum 20-22 saat takılır. Plakların değişme sıklığı doktorunuzun uygulayacağı tedavi planlamasına bağlıdır. Genel olarak plaklar 2 haftada bir değiştirilirken, diş hareketlerinizdeki olumlu gelişmelere bağlı olarak 10 gün ve bir hafta gibi sürelere de düşebilir. Belirlenen sürenin sonunda hasta yeni plakları kullanmaya başlar.

  İletişim
  444 4 506

  İletişim
  444 4 506

  https://bitteradsm.com/wp-content/uploads/2022/11/logo-.png

  Hem diş tedavisi hem diş estetiği operasyonlarında, çağdaş teknolojiyle donatılmış kliniğimiz ve alanlarında başarılı hekimlerimizle hizmetinizdeyiz.

  Sosyal Ağlar

  Bizi Takip Edin

  Copyright 2022 by Mecra360 | Tüm Hakları Saklıdır.

  Copyright 2022 by Mecra360 | Tüm Hakları Saklıdır.

  Telefon
  Whatsapp
  Yol Tarifi