Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi 10:00 – 19:00
Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi 10:00 – 19:00

Son Yazılar

  Son Yorumlar

  Gösterilecek yorum yok.

  Gülüş Tasarımı

  https://bitteradsm.com/wp-content/uploads/2022/11/esse-dis-klinigi-Estetik-Dis-Hekimligi-4.jpg
  https://bitteradsm.com/wp-content/uploads/2020/01/post-10-1-1280x854.jpg

  Gülüş Tasarımı

  Gülüşünüz kendinizi ne kadar çekici hissettiğinizde büyük bir rol oynar ve özgüveniniz, sosyal deneyimleriniz ve profesyonel yaşamınız üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

  Bitter’de bulunan  gülüş tasarımı uygulamalarımız, sağlıklı dişlerinizin kozmetik görünümünü eski haline getirmek için tasarlanmıştır. İlk muayeneniz sırasında, hekimlerimiz hayal ettiğiniz gülümseme ve ağız sağlığı hedefleriniz hakkında bilgi edinecektir. Ardından, size özelleştirilmiş bir tedavi planı oluşturmak için dijital görüntüleme değerlendirilecektir. Bu uygulama planı yalnızca her bir dişin görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda yüz estetiğinizi, dudaklarınızı ve hatta cilt tonunuzu tamamlayan simetrik bir gülümseme yaratır.

  Ön hazırlıkların ardından, ileri teknolojinin yanı sıra yüksek kaliteli ve doğal görünümlü malzemeler kullanarak, tedavilerinizi sanat ve teknik beceriyle tamamlarız. Tedavinizi sırasında yaşınız, cinsiyetiniz, beklentileriniz,  dişlerinizin dizilimi, dişlerinizin fonksiyonel durumu, dudak ve gülüş hattınız, yüz şekliniz ve dişetlerinizin durumu ele alınır. Tedaviniz kapsayıcı bir tedavi olduğundan dolayı diş hekimliğinde uygulanan pek çok tedaviyi ve uygulamayı içinde barındırır. İmplant, kaplama işlemleri, ön bölge estetik dolgu, diş eti tedavisi ve estetiği, beyazlatma ve ortodontik uygulamalar tedaviniz boyunca ihtiyacınız doğrultusunda gerçekleştirilebilir. Tedavinizin süresi, kozmetik diş kusurlarınızın kapsamına ve tam gülüş estetiğini geri kazanmak için ihtiyaç duyacağınız tedavi türlerine göre belirlenecektir. Tedaviniz tamamlandığında, kusursuz ve güzel gülüşünüz ortaya çıkacaktır. Evde kendi hijyen bakımınız ve profesyonel diş hekimi randevuları ile muhteşem bir gülümsemenin, harika bir özgüvenin ve uzun vadede daha iyi ağız sağlığının keyfini çıkarabileceksiniz.

  İletişim
  444 4 506

  İletişim
  444 4 506

  https://bitteradsm.com/wp-content/uploads/2022/11/logo-.png

  Hem diş tedavisi hem diş estetiği operasyonlarında, çağdaş teknolojiyle donatılmış kliniğimiz ve alanlarında başarılı hekimlerimizle hizmetinizdeyiz.

  Sosyal Ağlar

  Bizi Takip Edin

  Copyright 2022 by Mecra360 | Tüm Hakları Saklıdır.

  Copyright 2022 by Mecra360 | Tüm Hakları Saklıdır.

  Arşivler

  Gösterilecek arşiv yok.

  Kategoriler

  • Kategori yok
  Telefon
  Whatsapp
  Yol Tarifi